Види брекетів: який тип підходить саме вам?

Ответить
Сообщение
Автор
Erich
Сообщения: 188
Зарегистрирован: 09 июл 2023, 17:37
Стрелковый клуб: shooter
оружие: AK-74

Види брекетів: який тип підходить саме вам?

#1 Сообщение Erich » 11 июн 2024, 15:12

Я розглядаю можливість встановлення брекетів і зіткнувся з великою кількістю інформації про різні типи. Мені цікаво дізнатися, які переваги та недоліки мають керамічні брекети порівняно з металевими або сапфіровими. Можливо, хтось міг би поділитися особистим досвідом щодо комфорту, ефективності та зовнішнього вигляду? Дякую за будь-яку інформацію!



Atome
Сообщения: 186
Зарегистрирован: 09 июл 2023, 23:53
Стрелковый клуб: shooter
оружие: AK-74

Re: Види брекетів: який тип підходить саме вам?

#2 Сообщение Atome » 11 июн 2024, 15:48

Привіт! Я носив керамічні брекети https://dante.com.ua/yak-virivnyuyut-zu ... breketami/ протягом двох років, і можу поділитися своїм досвідом. Головна перевага керамічних брекетів полягає у їхній естетиці, оскільки вони менш помітні на зубах порівняно з традиційними металевими. Вони також більш комфортні для ясен, оскільки кераміка гладша, ніж метал. Щодо ефективності, вони працювали для мене так само добре, як і металеві. Єдиним мінусом може бути вища ціна, але результат того вартий. Якщо вас цікавлять керамічні брекети в Києві, рекомендую звернутися до стоматологічної клініки D.Ante. Вони забезпечують високу якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ответить

Вернуться в «Неформальное общение»